O firmie

Zakład Produkcji Materiałów Budowlanych PREFABUD w Siedlcach powstał w roku 1990. Jest firmą prywatną, zarejestrowaną w Ewidencji Działalności Gospodarczej Urzędu Miasta w Siedlcach pod nr 221/1990. Właścicielką zakładu jest Maria Skorupka, prezesem Zdzisław Skorupka. Oboje wykorzystują wieloletnie doświadczenie zdobyte w ponad trzydziestoletniej pracy w budownictwie i przemyśle materiałów budowlanych.

Przez kilkanaście lat zakład zajmował się produkcją materiałów budowlanych, głównie prefabrykatów żelbetowych w szerokim asortymencie - stropów kanałowych, szybów windowych, elementów klatek schodowych, płyt drogowych jak również zbrojenia towarowego.

Od roku 2000 zdecydowaną przewagę w produkcji mają konstrukcje stalowe. Firma wykonuje zbrojenia ścian szczelinowych, szkielety i siatki zbrojeniowe, zbrojenie pali, zbrojenie towarowe oraz murki prowadzące do ścian szczelinowych.

Doświadczenie i umiejętności zdobywane przez wiele lat pozwala na bardzo sprawne prowadzenie procesów produkcyjnych, dzięki czemu firma utrzymuje konkurencyjne ceny na oferowane wyroby.

Od kilku lat PREFABUD zajmuje trwałe miejsce w regionie i w kraju.

Zakład Produkcji Materiałów Budowlanych PREFABUD zjednał sobie wielu stałych odbiorców. Współpracował i nadal współpracuje z takimi firmami jak BILFINGER BERGER, SOLETANCHE Polska, BUDWUG Oddział Warszawa, WARBUD, MOSTOSTAL Warszawa, Przedsiębiorstwo Robót Wiertniczych i Górniczych w Warszawie, BUDIMEX DROMEX, POLIMEX MOSTOSTAL Siedlce, MINIEK T i wiele innych.

Swoje wyroby firma wykonuje solidnie, terminowo, zgodnie z dostarczaną dokumentacją i normami. Jest wykonawcą wiarygodnym i rzetelnym.

Strona główna   |   O firmie   |   Oferta   |   Realizacje   |   Archiwum   |   Kontakt
copyright © 2016 PREFABUD
design IDT.pl